Linux on Android forums are now live! registration is open, welcome aboard!
Aplikacja mobilna prowadząca produkcją systemu klimatyzacji
 • LevyLevy83 October 13
  Klimatyzacja zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś

  Aplikacje mobilne szły się niezbędnymi narzędziami skutecznie wspomagającymi projektowanie instalacji HVAC oraz zestaw do niej wartych narzędzi. Są wówczas także kompletne rozwiązania dla konsumenci końcowego, ułatwiające mu zdalne zarządzanie i dbanie klimatyzacji, rozbudowanej instalacji VRF, oraz nawet całości systemów dostających się w domku. Bez względu w którym pomieszczeniu na Posadzce w możliwościom okresie przebywamy.

  Sterowanie klimatyzacją za usługą smartfonu i aplikacji mobilnej jest od przyszła standardem podawanym przez markę LG. Najróżniejsze rodzaje urządzeń LG zaopatrzono w składnik łączności z Wi-Fi, umożliwiający na bezproblemowe i lekkie sterowanie pewną liczbą klimatyzatorów za pomocą internetu oraz intuicyjnej aplikacji ThinQ, która stanowi teraz publiczna w języku polskim na porządki iOS oraz Android.

  Wszystko pod kontrolą

  Dzięki aplikacji mobilnej ThinQ LG otrzymujemy informacje o ważnej temperaturze istniejącej w pewnym pomieszczeniu, potrafimy z wolnego miejsca na świecie włączyć lub wyłączyć klimatyzację, i ponadto schłodzić lub podgrzać powietrze w pomieszczeniu do prawdziwej temperatury. Aplikacja ThinQ LG zapewnia więcej okazja obejrzenia bieżącego statusu pracy systemu klimatyzacji, poziomu zużycia filtrów powietrza i umożliwia efektywnie zarządzać poziomem wykorzystania energii przez urządzenia. Umiemy toż zorganizować np. poprzez korektę tygodniowego harmonogramu, zmieniając metoda produkcji klimatyzacji do znajomego guście działania i terminu gromadzonego w porządku dnia w klimatyzowanych pomieszczeniach.

  Nowoczesna obudowa hermetyczna z długim wyświetlaczem LED gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz zdolność LG umożliwia każdemu członkowi grupy wybranie indywidualnych ustawień temperatury i stóp nawiewu, jakie że napisać w rodzimej aplikacji, żeby w jakimkolwiek momencie łatwo oraz efektywnie je włączyć. Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę ustawienia wewnątrz usługą aplikacji ThinQ można samodzielnie zapisać zarówno dla wszelkiego klimatyzatora.

  image
  Aplikacja mobilna zarządzająca produkcją układu klimatyzacji pewno być podobnie miła dla instalatorów oraz serwisantów klimatyzacji, co dla częstego użytkownika. Dzięki pracy informowania o awarii za pomocą np. wiadomości SMS, serwisant klimatyzacji otrzymuje istotną wiadomość na przedmiot zaistniałej usterki, co wiele ułatwia i zwiększa naprawę powstałej awarii. Firma LG taką pozycję sięga obecnie od lat, udostępniając poprzez serwis SMS kody błędów dla instalatorów oraz serwisantów urządzeń klimatyzacyjnych. W najróżniejszej aplikacji ThinQ mogą oni wynaleźć także funkcję Smart Diagnosis, która pozwala zdalnie stwierdzić poprawność pracy zespołu klimatyzacji i doświadczyć ewentualne problemy z nią połączone.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In Apply for Membership

Categories